POZOR! 5% sleva na veškeré zakoupené zboží po registraci na našem e-shopu!!                 rychlý kontakt:  602 30 70 70moto@daemons.cz, otevřeno Po - Pá 8:30 - 17:00 hod. na adrese Dukelská třída 50, Brno

O nás

Jsme vášniví motorkáři. Motocykly jsou náš život.

Proto jsme se rozhodli, že se jim chceme věnovat co možná nejvíce. A proto také vznikl tento web a náš nový motoservis!

Vítejte na stránkách DAEMONS, obchodní značky, která vznikla v roce 2005 a patří firmě WMB, s.r.o.

Firma WMB, s.r.o. vznikla spojením našich pracovních aktivit a koníčků, kterým se věnujeme v podstatě celý náš život...  :-) . Spojuje dohromady tři hlavní činnosti, kterým se věnujeme.

Tento web je věnován přednostně naší "srdcové" činnosti - DAEMONS MOTO CUSTOM - servis a stavby motocyklů a prodej veškerých náhradních dílů a příslušenství k nim - e-shop, kde si určitě vybere každý motorkář.

Druhou naší činností, ne méně srdcovou :-) , je výroba a prodej rybářských potřeb . DAEMONS RYBÁŘSKÝ PROGRAM. Rybářské potřeby vyrábíme od roku 2010 a můžete je najít mimo našich webových stránek ve většině rybářských prodejen v České republice.

A jako třetí naše činnost jsou práce ve strojírenství - DAEMONS - vývoj, konstrukce, výroba. Od roku 2005 nabízíme strojní obrábění dílů - zakázkové i sériové (soustružení, frézování, laser, ...), zakázkové zámečnické práce, povrchovou úpravu kovů a plastů (klasické lakování i komaxit, zinkování atd.), vstřikování plastů vč. konstrukce forem atd. Celou naši nabídku si můžete prohlédnout na webu WMB, s.r.o. 

Kompletní nabídku a představení naší firmy můžete najít na firemních stránkách WMB, s.r.o.. 

Toliko tedy k naší firmě, a nyní již jen k motocyklům. ;-)

Díky dalším činnostem naší firmy jsme schopni nabídnout více než jen obyčejný e-shop nebo motoservis. Pro naše zákazníky i díky naší zámečnické dílně nabízíme navíc individuální úpravy motocyklů, instalaci a dopasování držáků kapotáží, kufrů nebo výfuků, snížení motocyklů, úpravy polohy stupaček včetně přepákování a podobně.

Při využití služeb našeho servisu - montáže dílů zakoupených v našem e-shopu, poskytujeme na montáž těchto dílů i díly samotné individuální slevy!! Při zakoupení některých doplňků, jako jsou kufry, koncovky výfuků, zrcátka apod. nabízíme jejich montáž na Váš motocykl v naší dílně zdarma!

Standartně v našem servisu nabízíme veškeré služby týkající motocyklů - počínaje poradenstvím s jejich koupí, možností provedení evidenční kontroly, STK, přepisu motocyklu v registru vozidel, základní prohlídky a servisu až po specializované servisní práce.

  • e-shop s nabídkou více než 150.000 dílů a příslušenství pro motorky a motorkáře. Na našem e-shopu můžete vybírat díly přímo podle Vašeho motocyklu!
  • profesionální přístup s takřka neomezenými možnostmi oprav a úprav Vašeho dvoukolého miláčka
  • poradenství s koupí ojetého motocyklu, jeho základní prohlídky a případně i převozu do naší dílny k základnímu servisu a nastavení
  • kompletní servis a opravy motocyklů, výměny provozních kapalin, opravy po haváriích, repase vidlic a tlumičů, čistění a nastavení karburátorů, výměny brzdových destiček a řetězových sad, úpravy a opravy sedel a další specializované práce
  • opravy kapotáží - svařování plastů, přípravy na lak, potisky na míru a kompletní lakování
  • příprava Vašeho motocyklu na STK i její zajištění STK, evidenční kontroly a přepisy v registru vozidel
  • odvoz a dovoz nepojízdných motocyklů
  • přestavby motocyklů na míru dle přání zákazníka, zejména ve stylu "Cafe racer" a "Scrembler", na všem se dá domluvit 
  • prodej jetých motocyklů, které jsme pro Vás vykoupili, "oservisovali" a připravili pro nového "pánečka" ;-)  Stačí jen sednout a vyjet!! 

Takže, zastavte se u nás, když třeba jen pojedete kolem, prohlédněte si náš servis, "pokecáme" o motorkách a dáte si u nás třeba i dobrou kávu!  :-)

Budeme se na Vás těšit.

DAEMONS MOTO CUSTOM

WMB, s.r.o.

 

0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání