KVALITNÍ KOŽENÉ MOTO-OPASKY S KOVOVOU PŘESKOU

      

vyráběné ze 4mm tlusté buvolí lícové úsně široké 38mm, s kovovou přeskou s logem Vašeho motocyklu.

Barvu kůže opasku je možné zvolit mezi černou nebo tmavě hnědou.

Opasky mají základní délku 120cm (měřeno od spony po třetí dírku na opasku), většinou ale opasky mají délku 130cm nebo i více. Opasek si každý jednoduše zakrátí přesně podle své potřeby.

  

Motiv přezky si můžete vybrat mezi těmito logy motocyklu:

   

APRILIA

APRILIA

BMW

ČZ

DUCATI

HD

HONDA

JAWA

KAWASAKI

KTM

TRIUMPH

SUZUKI

VESPA

YAMAHA

"KŘÍŽ"

  

Cena komplet opsaku se sponou je 890,- Kč.

  (v případě požadavku na koupi jen přezky nebo samostatného opasku je cena poloviční)

    

Opasky je možné zakoupit v našem motoservisu na Dukelské 50 v Brně, nebo není problém poslat přes Zásilkovnu kamkoli v ČR nebo SK.

  

Jsme také schopni vyrobit přezku s jakýmkoli jiným motivem dle přání a návrhu zákazníka, je ovšem nutné počítat s náklady na přípravu formy k lití a min. množství by mělo být alespoň 50ks od druhu.

  

Kovová spona je vyráběna v ČR, má vystouplé 3D logo motocyklu a povrchovou úpravu kartáčovaným galvanickým niklem.

Opasek je vyroben v české sedlářské výrobě, má breoušené zakulacené hrany a je bez prošívání. Kůže opasku je při nošení velmi příjemná, nošením získává patinu a měkkost spojenou s vysokou pevností.

Vysoce kvalitní kůže v kombinaci s kovovou kartáčovanou sponou Vám zajistí luxusní přirozený vzhled po celou dobu jeho používání.

  

Kůže je přírodní materiál, který používáním samozřejmě mění své vlastnosti. Je běžné, že kůže s věkem tmavne a poněkud se vysušuje a tím i tvrdne, během nošení je vystavena velkému namáhání a mohou na ni působit různé povětrnostní vlivy, případně i propocení. Proto je potřeba opasek pravidelně čistit, impregnovat a ošetřovat kvalitními ošetřujícími přípravky, jako balzám nebo olej na kůži. Při správném používání a minimální péči, kterou opasku budete věnovat, se jeho životnost výrazně prodlouží! Pokud dojd ek promočení opasku, suště jej pouze při pokojové teplotě, mimo zdroj tepla. Případné znečištění opasku odstraňte ihned, nejlépe vlhkým hadříkem bez použití agresivních čistících prostředků, které nejsou určeny pro čištění kůže.