JSME VÁŠNIVÍ MOTORKÁŘI. MOTORKY JSOU NÁŠ ŽIVOT.

       

Ale nejen motorky nás živí...

   

Motoservis DMC je obchodní značky firmy WMB, s.r.o.. A firma WMB, s.r.o., provozuje také tyto další činnosti:

     

   

V rámci renovace dílů pro motocykly a automobily provádíme také povrchovou úpravu speciální metodou AQUABLASTING - tryskání vodním paprskem na anglických strojích VIXEN 1515. Na podrobný popis se můžete podívat ZDE, máme pro tuto technologii vlastní web, který je ZDE a také samostatné FCB stránky - ZDE.

Tato technologie byla vyvinuta speciálně pro šetrné opracování, leštění a pasivaci materiálů z kovů a lehkých slitin. Díky jemnému abrazivnímu materiálu smíchanému s vodou a rozptýlenému vysokotlakým vzduchem získají součástí po tryskání po tryskání hladký povrch a atraktivní vzhel s neobvyklým leskem, při čemž se účinně odstraní nečistoty, koroze, karbonové usazeniny, oxidace a to vše aniž by došlo k poškození původního povrchu. Celý proces je navíc plně bezprašný, ekologický a účinný s minimální hlučností.

             

A jako třetí naší činností je VÝROBA POTŘEB PRO RYBÁŘE pod obchodní značkou DAEMONS. Rybářské potřeby vyrábíme již od roku 2005, Máme vybavenou zámečnickou dílnu a v té vznikají výrobky vlastní konstrukce převážně z kovových materiálů. Naše výrobky si mžete také prohlédnout na tomto webu, a to na tomto odkaze.

A právě díky této zámečnické dílně a dlouholetým zkušenostem s prací v kovovýrobě jsme schopni nabídnout i speciální práce, které jinde není možné zajistit, včetně lakování jak klasickou "mokrou" metodou, tak kvalitními komaxitovými vypalovanými barvami. 

   

Takže, zastavte se u nás, když třeba jen pojedete kolem, prohlédněte si náš servis, "pokecáme" o motorkách a dáte si u nás třeba i dobrou kávu...!!  :-)

    

Budeme se na Vás těšit!!

    

DAEMONS MOTO CUSTOM